معرفی کتاب اثر مرکب

تاریخ انتشار: 98/01/25
نمایش: 92
(7 رای)

امروزه بسیاری از انسان ها به دنبال ایجاد تحول در زندگی شان هستند و به این نتیجه رسیده اند که برای رسیدن به ایده آل هایشان یک گمشده دارند. شب ها با رویای یک خانه و ویلای لوکس در بهترین نقطه، خودروی لاکچری مدل سال، لباس های گران قیمت به خواب می روند و صبح ها چند دقیقه ای در رختخواب غلت می زنند و خود را توجیح می کنند که "این واقعیت زندگی توست، باید برخیزی و به سرعت به اتوبوس و متروی ساعت 6 صبح برسی در غیر اینصورت دوباره می بایست برای رییس خود بهانه بیاوری و با حرف هایی که هر دو می دانید صحت ندارد تاخیرت را موجه کنی." بسیاری از افراد، صبح، رویاهای شب گذشته را با رختخواب خود جمع می کنند و بر این باورند برای تغییر این زندگی نیاز به یک نیروی ماورایی است. همیشه منتظر معجزه هستند؛ در قرعه کشی بانک ها و مسابقات مختلف شرکت می کنند و برای تحقق رویاهایشان به دنبال میانبر هستند غافل از اینکه افراد موفق برای موفقیت هایشان زحمت کشیدند که «نابرده رنج گنج میسر نمی شود» بهتر است به جای امیدهای واهی به جایزه ها، ظرفیت های خود را افزایش دهیم. تحقیق ها نشان داده اند بیشتر کسانی که یک شبه ثروتمند شده اند برای مثال ارثی به آنها رسیده  یا در قرعه کشی بزرگی برنده شده اند ظرف مدت 5 سال به همان نقطه اول باز می گردند. پر واضح است این افراد به دلیل اینکه ذهن ثروتمندی ندارند، نه تنها قادر به افزایش ثروت خود نیستند بلکه همه آن را از دست می دهند. 

کتاب اثر مرکب یکی از بهترین کتاب ها در زمینه موفقیت است. جمله جادویی "آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما" که روی جلد کتاب نوشته شده، هر خواننده ای را به وجد می آورد تا برای تغییر زندگی و تحقق رویاهایش این کتاب را مطالعه کند. اثر مرکب به اقدام های کوچکی که شاید به چشم نمی آیند و در طول زمان مرکب می شوند و نتایج بزرگ به وجود می آورند، اشاره می کند و به شما یاد می دهد چگونه با برنامه ریزی روزانه برای کسب موفقیت های بزرگ اقدام کنید.

پیشنهاد می کنیم این کتاب را بارها و بارها بخوانید و به دوستان خود نیز معرفی کنید. در ادامه خلاصه انیمیشنی کتاب اثر مرکب را تقدیم نگاهتان می کنیم.

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*