شامپو آرگان بیز نمایش بزرگتر

شامپو آرگان بیز

محصول جدید

32,500 تومان

شامپو ترمیم کننده آرگان

  • درمان آکنه
  • ترمیم کننده مو
  • مرطوب کننده پوست سر
  • مخصوص موهای آسیب دیده 
  • درخشندگی، لطافت و هیدارته شدن مو
  • پیشگیری از خشکی مو و کاهش التهاب پوستی
  • وزن تقریبی: 360 گرم

جزئیات بیشتر

شامپو روغن آرگان بیز

روغن آرگان یکی از مواد تشکیل دهنده شامپو یا سایر محصولات مراقبت از زیبایی است.اما می دانید این روغن چیست و چه خواصی دارد؟ روغن آرگان که به طلای مایع شهرت دارد از دانه های درختی به همین نام که در مراکش کشت می شود به دست می آید.این روغن بسیار گران بوده و حاوی مقادیر بسیار بالایی از ویتامین ای و اسید های چرب می باشد و به علت دارا بودن همین مواد یکی از بهترین محصولات برای مرطوب کردن، جوان کردن و تغذیه پوست و مو محسوب می شود. این روغن به دو صورت خوراکی و موضعی قابل استفاده می باشد.استفاده از این روغن به صورت خوراکی سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند.

این روغن چگونه تولید می شود؟
روغن ارگان از هسته میوه درخت ارگان بدست می اید،که فقط در مراکش یافت می شود.طول عمر سالگی میوه می دهد.چون درخت در منطقه 50تا 30سال است ولی بعد از 200تا 150درخت ارگان خاصی رشد می کند روغن آن هم نسبتا نادر است بزهای کوهی مراکشی که تامری نامیده می شوند میوه درخت ارگان را میخورند،بزها از درخت بالا بز یا بیشتر در یک زمان بر روی یک درخت دیده می 10 میروند تا بتوانند هسته میوه را بخورند،گاهی . متر می باشد 10 شوند علت بالا رفتن این تعداد زیاد از یک درخت این است که طول درخت حدود تولیدكنندگان از مدفوع این بزها كه داراى هسته میوه كاملا هضم نشده است ،براى تولید روغن آرگان استفاده كنند.حتی امروز هم این اطمینان وجود دارد که تولید کنندگان روغن ارگان برای تولید این روغن هیچ مداخله ای در چرخه طبیعی بزها ایجاد نمی کنند.

فواید روغن آرگان
تقویت کننده سیستم ایمنی
درمان آکنه
ضد پیری 
شفافیت پوست
درمان پوست
شفافیت پوست
مواد فعال موجود در روغن آرگان، خاصیت محافظت از پوست را دارد این است که روغن آرگان در بهبود سوختگی، زخم تاثیر مفیدی دارد و به محافظت از آب و هوای بد، سرد، باد، آلودگی، دخانیات، استرس مفید می باشد حتی از اشعه های مضر خورشید هم مراقبت می کند.
از روغن آرگان در کرم های مختلف مراقبت از پوست و سرم ها استفاده می شود.پوست را تسکین می دهد و از خشکی، پوسته پوسته و یا خارش پوست جلوگیری میکند.

ماسک روغن آرگان برای مو
روغن آرگان فواید بی شماری برای مو دارد.شوره سر را از بین برده، موها را ابریشمی، نرم و براق میکند، سعی کنید روغن آرگان را به ریشه های مو زده ماساژ دهید یک ساعت تا یک شب بماند .سپس . موها براق و صاف می شود .حداقل یک بار در هفته، استفاده کنید –صبح آن را به خوبی بشویید 

خواص شامپو ترمیم کننده آرگان بیز 
مرطوب کننده پوست -Skin Moisturizer 

-یکی از دلایل ریزش مو خشکی پوست سر به دلایل محیطی همانند آلودگی هوا، قرارگیری پوست درمعرض نور شدید آفتاب ویا درزمستان به دلیل سردی هوامیباشد.

–روغن آرگان در شامپو باعث لطافت وهیدراته شدن(آبرسانی پوست ومو)میگردد وفتیاسیدهاروغن آرگان را تبدیل به یک محصول ایده جهت محافظت و ایجاد یک E

–وجود درصد بالایی از ویتامین پوست طبیعی میکند.

–روغن آرگان براحتی جدب پوست و مومیگردد.

–این روغن چرب نبوده و برخلاف برخی از روغن ها حساسیت های پوست و مو ایجاد نمیکند.

–بهترین رطوبت رسان طبیعی می باشد که بعضاً مصرف کننده را از استفاده از نرم کننده ها و آبرسان ها بی نیاز می سازد. تحقیقات دانشگاه UCLA نشان داده، محصولی که درآن از روغن آرگان استفاده شده، میزان رطوبت رسانی به پوست و مو را تا 86 درصد افزایش میدهد.

ترمیم کننده مو -Hair Conditioner

روغن آرگان درشامپوباعث نرمی،ابریشمی،براق ودرخشان شدن موها میشود.

–یک نرم کننده ایده آل میباشد و میتواند موهای آسیب دیده و وزشده را ترمیم کند.

–به نظرمحققان بهترین روش برای داشتن موهایی سالم استفاده ازشامپوهای حاوی روغن آرگان میباشد  که خاصیت نرم کنندگی مو را تا 92 درصد افزایش میدهد 

موهایی خوشحالت ودرخشان -Sleek  and shine styling-
طبق تحقیقات دانشگاه UCLA روغن آرگان با نفوذ به لایه های داخلی مو، موهایی درخشان و خوش حالت برای مصرف کننده ایجاد میکند و حالت پذیری مو را تا 87 درصد افزایش میدهد.  

Anti aging

روغن آرگان نه تنها به عنوان یک ماده موثر به عنوان رطوبت رسان عملکرد بسیاربالایی دارد پوست و مو را جوان و درخشنده کرده وبا برگرداندن الاستیسیته مو از شکنندگی مو و ایجاد موخوره جلوگیری کرده وحس کشیدگی در پوست و مو را کاهش داده ونرم تر میکند. anti –روغن آرگان بدلیل وجود آنتیاکسیدانهای زیاد شامپو رابه یک محصول . تبدیل میکند aging 

Dry Skin Conditions

طبق مطالعات انجام شده کسانی که به دلیل خشکی یا قارچ یا اگزما دچار پوسته های سر شده اند با مصرف شامپوی حاوی روغن آرگان. میتوانند تا 98 درصد باعث بهبود پوسته ریزی و شوره سرگردند تا و فتی اسیدهای موجود در روغن آرگان بهترین مورد برای درمان موی آسیب دیده می باشد و مواد E ویتامین مغذی آن باعث تحریک رشد مومیگردد. ساختار مواد تشکیل دهنده روغن آرگان به دلیل شباهت زیادی که به ساختمان مواد تشکیل دهنده مو دارد باعث تسکین والتیام مو میشود.

Acne

از آنجایی که بسیاری از محصولات آرایشی وحالت دهنده مو باعث تشدید مشکلات پوستی مانند آکنه و جوشهای ریز روی پوست سر می شود روغن آرگان باعث تسکین و التیام مشکلات ایجاد شده این محصولات می شود.

Protection and healing 
آنتی اکسیدان های روغن آرگان به طور کلی برای محافظت و بهبود پوست و مویی که تحریک شده، شکسته،ترک خورده یا آسیب دیده اند ویا حتی توسط عواملی همچون رنگ کردن دچارسوختگی شده اند گزینه بسیارمناسبی میباشد. روغن آرگان بهترین گزینه برای پیشگیری از خشکی مو می باشد و برای سرعت بخشیدن بهبود موهای آسیب دیده استفاده میشود وباعث کاهش التهابات پوستی میگردد. 
این آمینواسید 32 درصد آبرسانی بیشتری دارد و 18 درصد کیفیت و مزایای بیشتری نسبت به سایر آمینواسیدهایی که استفاده می شود، دارد. که این باعث جذب بالاتر می شود. 

-کاملاً بیرنگ می باشد.

-فاقد هرگونه مواد نگهدارنده می باشد.

500 Prodew

-تفاوت بین موی سالم و آسیب دیده در شامپویی که از Prodew 500 استفاده شده است ، در شامپو باعث شفافیت و براق شدن موها می شود 
-باعث آبرسانی برای داشتن موهایی سالم میگردد 

نظرات

28 محصولات مشابه :