صابون ضد لک و روشن کننده بیز

محصول جدید

19,850 تومان

صابون ضد لک و روشن کننده بیز

  • ضد لک
  • روشن کننده پوست 
  • ایجاد رطوبت موثر و طولانی در پوست
  • حاوی ویتامین های E و C برای تاخیر در پیری پوست
  • حاوی ویتامین A برای نو سازی پوست بدون پوسته پوسته شدن
  • مناسب برای دست و صورت
  • پروانه بهداشت: 38/14280

جزئیات بیشتر

این محصول دیگر در انبار نیست

صابون ضد لک و روشن کننده بیز

در تهیه این صابون از محموعه ای از مواد ترمیم دهند، ضد لک، ضد چین و چروک مانند الاستین، آربیوتین، موم زنبور عسل، سدیم هیالورونات استافده شده است. از دیگر مواد تشکیل دهند صابون ضد لک و روشن کننده بیز می توان آنزیم آلیزا را نام برد که باعث کاهش تولید تیروزینار می شود. همچنین یکی از مهمترین مواد موجود در این صابون کینتین است که علاوه بر اثر قوف العاده در رفع چین و چروک به عنوان Carrier بوده که مواد موثر را به محل لک و چین و چروک انتقال می دهد.

بنابراین روند ملانین سازی و نیز روند چروکی پوست به طور موثری کند شده و رنگ پوست روشن تر می گردد. این فرآورده حاوی ویتامین A و آلفا هیدورکسی اسیدها است که باعث نوسازی پوست شده و این عمل با ظرافت انجام می گیرد تا پوست، ظاهری پوسته پوسته نداشته باشد ولی سرعت بازسازی پوست افزایش یابد. وجود مواد مغزی مانند ویتامین ها و پروتئین های هیدولیز شده باعث می شوند تا تمام مواد لازم جهت ساخت و ساز سلول ها در اختیار پوست قرار گیرد. علاوه بر این وجود ویتامین C و E مقاومت پوست را در بابر رایدکال های آزاد افزایش می دهد و پیری پوست را به تاخیر می اندازد. وجود آنزیم الیزا باعث ایجاد رطوبت موثر و طلانی در پوست شده و به پوست طاروت و لطافت می بخشد.


ترکیبات: 
تالو صنعتی، اسید چرب نارگیل، سدیم هیدروکسید، اسید چرب سویا، سدیم کلرید، اتیل دی آمین تترا استیک اسید، آب سختی گیری شده، عصاره گلیلوبی یببربری، کلاژن هیدرولیز شده، روغن بادام شیرین، لانولین، وازلین، سدیم گلیکولات، الاستین، مایع آربوتین، موم زنبور عسل، سدیم هیالورونات، کینتین، بوتیلیتد هیدوکسی تولونن

طریقه مصرف:

برای اثر بخشی کامل، صابون را با مقداری آب روی پوست بمالید تا کف پایداری ایجاد شود.
حداقل بیست ثانیه کف ایجاد شده روی پوست بماند و سپس با کمی آب بشویید.


شرایط نگهداری: در دمای محیط و در جای خشک نگهداری شود.

نظرات

28 محصولات مشابه :